MUDANYA'YA ULAŞIM

  İstanbul Deniz Otobüsleri İşletmesi'nin (İDO) hızlı feribotu ile İstanbul Yenikapı'dan otomobille veya otomobilsiz Mudanya'ya gelebilirsiniz.
İDO İletişim Bilgileri ;
Ayrıntılı bilgi için (0212) 444 4 436
İDO: Güzelyalı 0(224) 554 92 69

  Kara Yolu;
  Karayoluyla gelmek için Yalova-Gemlik yolunu izlemek ve Gemlik'ten sonra Mudanya sapağından ayrılmak gerek. Dileyenler Bursa'ya devam edip, Bursa'dan Mudanya'ya rahat bir yolculuk yapabilirler. Çünkü Gemlik'ten Mudanya'ya sahil yolu biraz virajlı ve dar. Ama harika bir manzaraya sahip doğa ile iç içe yapılacak yolculuğu sevenler için ideal bir seçenek.

  Otobüsle Ulaşım;
  Eğer özel arabanızla değil de otobüsle Mudanya'ya ulaşmak istiyorsanız Bursa'da vasıta değiştireceksiniz. Mudanya'ya gelmek için, Bursa'ya ulaştığınız otobüsten Şehirlerarası Terminalde iniş ardından 90 numaralı Terminal otobüsleriyle öncelikle Santral Garaj'a geleceksiniz. Ardından Bursa-Ray istasyonundan "1050 Konutlar-Organize Sanayi" yazılı raylı sistemle Mudanya minibüslerinin kalktığı ana durağa ulaşacaksınız. Minibüsler ilgili hatta saat 05.50 ile 24.00 arasında 5 dakikada bir sefer yapmaktadır.

 OTELE ULAŞIM

  • Deniz ulaşımını tercih ederek, şehir dışından otelimize ulaşmak isteyen misafirlerimiz, Güzelyalı feribot iskelesinde deniz yolu ulaşımını tamamlamasını takiben, Mudanya – Güzelyalı minibüs seferlerini, Mudanya – Güzelyalı belediye otobüs seferlerini, ya da özel taksi ulaşımını tercih edebilirler. Her 15 dakika da bir minibüs seferlerinden faydalanmak mümkündür. Minibüse bindikten sonra Mudanya Askerlik Şubesi önünde inebilir ve Geniş sokağı takip ederek Fevzi Paşa Caddesi’ndeki otelimize ulaşabilirsiniz. Belediye otobüs seferileri de her yarım saatte bir ring olarak yolcu taşımaktadır. Özel taksi hizmetini kullanarak feribot iskelesinden otelimize ulaşmanız, on dakika sürmektedir.

  • Karayolu ile otelimize ulaşmak isteyen misafirlerimiz. Mudanya’ya karayolu ulaşımını tamamlamasını takiben, Mudanya’ya giriş yaptıkları yoldan ayrılmadan, 5 dakika içinde otelimize ulaşımını tamamlamış olur. Mudanya giriş yolunun devamında İş Bankası Mudanya Şubesi önünde yol ikiye ayrılır. Sağ yolu tercih eden misafirlerimiz, mütareke binası önünden otelimizin bulunduğu Fevzi Paşa Caddesi’ne giriş yapabilirler. Mudanya giriş yolunun devamında İş Bankası Mudanya Şubesi önünde yol ikiye ayrılır. Sol yolu tercih eden misafirlerimiz, Mudanya Askerlik Şubesi önünden sağa dönüş yaparak Geniş Sokağı takiben, Fevzi Paşa Caddesi’ndeki otelimize ulaşabilirler.

  • Karayolu ulaşımında Bursa Metro Ağı ve Bursa – Mudanya arası minibüs ve belediye otobüs seferlerini tercih eden misafirlerimiz, Mudanya Askerlik Şubesi önünde inerek, Geniş Sokağı takiben, Fevzi Paşa Caddesi’ndeki otelimize ulaşabilirler.

 
 
 
Lafontaine Butik Otel GÜZELYALI sitesine giriş için tıklatınız...
Çetin Emlak Gayrimenkul Müşavirliği Kuruluşudur.

Halitpaşa Mah. Fevzipaşa Cad. No:36 Mudanya / BURSA
TEL : 0224 543 10 41
GSM : 0535 657 78 37
FAX : 0224 543 10 42
E-POSTA :
info@lafontainebutikotel.com

 
 
Mudanya otelleri, Mudanya otel, Mudanyada otel, Mudanyada oteller, Mudanya hotel, Mudanya hoteller, Mudanyada butik otel, Mudanya butik otelleri, Mudanya butik otel, Mudanya butik hotelleri, Mudanya güzeyalı otel, Güzelyalı otel, Güzelyalı otelleri, Güzelyalıda oteller, Güzelyalıda butik cteller, Lüks oteller Mudanya, Mudanyanın otelleri, Mudanyanın butik otelleri, Otel Mudanya, Otel bursa, Otel bursa Mudanya, Oteller bursa, Oteller Mudanya, Butik oteller Mudanya, Otel Mudanya bursa, Hotel Mudanya, Hotel bursa Mudanya, Butik oteller, Deniz manzaralı mudaya otelleri, Mudanya denize sıfır otel, Bursa otel, Bursa Mudanya otel, Mudanya otel fiyatları, Mudanya butik otel fiyatları, Mudanyada konaklama, Mudanyada nerede kalınır, güzelyalıda konaklama, Mudanya güzelyalıda konaklama, Mudanya otel rezervasyon, Mudanya otel lüks, Mudanyada ekonomik oteller, Güzelyalı hotel, Mudanyada tatil, Mudanya motel, Mudanyada motel, Mudanyada apart otel, Mudanyada apart oteller, Mudanyada turizm, Butik otel Marmara, Butik otel Marmara bursa, Lüks otel Mudanya, Lüks butik otel mudaya, Bursa hotel, Lüks otel, Yeni otel, Denize sıfır otel, Denize sıfır oteller, Feribota yakın otel