Ulaşım
Lafontaine Butik otel

  İstanbul Deniz Otobüsleri İşletmesi'nin (İDO) hızlı feribotu ile İstanbul Yenikapı'dan otomobille veya otomobilsiz Mudanya'ya gelebilirsiniz.
İDO İletişim Bilgileri ;
Ayrıntılı bilgi için (0212) 444 4 436
İDO: Güzelyalı 0(224) 554 92 69

  Kara Yolu;
  Karayoluyla gelmek için Yalova-Gemlik yolunu izlemek ve Gemlik'ten sonra Mudanya sapağından ayrılmak gerek. Dileyenler Bursa'ya devam edip, Bursa'dan Mudanya'ya rahat bir yolculuk yapabilirler. Çünkü Gemlik'ten Mudanya'ya sahil yolu biraz virajlı ve dar. Ama harika bir manzaraya sahip doğa ile iç içe yapılacak yolculuğu sevenler için ideal bir seçenek.

  Otobüsle Ulaşım;
  Eğer özel arabanızla değil de otobüsle Mudanya'ya ulaşmak istiyorsanız Bursa'da vasıta değiştireceksiniz. Mudanya'ya gelmek için, Bursa'ya ulaştığınız otobüsten Şehirlerarası Terminalde iniş ardından 90 numaralı Terminal otobüsleriyle öncelikle Santral Garaj'a geleceksiniz. Ardından Bursa-Ray istasyonundan "1050 Konutlar-Organize Sanayi" yazılı raylı sistemle Mudanya minibüslerinin kalktığı ana durağa ulaşacaksınız. Minibüsler ilgili hatta saat 05.50 ile 24.00 arasında 5 dakikada bir sefer yapmaktadır.

Mudanya Butik Otel Mudanya Butik Otel